Мова
 • RU
 • UA

Автономна каналізація для приватного будинку – Станція очищення відпрацьованої побутової води aquaClean

Ціна Автономної каналізації – унікальна лише 23 000 грн.

Це оптимальне рішення у разі відсутності центральної каналізації. Ця станція засобами біологічної очистки дозволяє переробляти каналізаційні стоки. Після чого вони виходять вже в очищеному вигляді ґрунт або водоймище.

Відпрацьована побутова вода є результатом використання питної води для задоволення побутових потреб, а також потреб гігієни у житловому приміщенні: кухня, туалет, душ та ванна кімната. На одну людину припадає близько 80-200 літрів/день, залежно від рівня оснащення та комфорту.

Відпрацьована побутова вода містить зважені або розчинені речовини мінерального та/або органічного походження, як правило, у перевищеній концентрації, які можуть стати джерелом забруднення у разі їх зливу у природні водоканали без попереднього очищення.

Купити автономну каналізацію у Харкові Ви можете безпосередньо звернувшись за нашими контактними даними, де Вас проінформують про її наявність та технічні характеристики, а також допоможуть її доставити до будь-якої точки України.

Принцип роботи

Аqua-clean використовує очисні системи, подібні до очисних міських станцій, в 2 етапи: аеробна ферментація впорскуванням дрібних повітряних бульбашок і рециркуляція активованого бруду з подальшим відстоюванням.

Основні переваги цієї системи такі:

1. легка суміш води, яка очищається, та повітря, введеного у вигляді дрібних бульбашок, проти течії  (вода рухається по висхідній, а повітря – по низхідній).

2. здійснення передачі кисню з підвищеним коефіцієнтом корисної дії між повітряними бульбашками та водою, яка очищається;

3. вміст біомаси, яка, метаболічними процесами, знищує небажані сполуки у стічній воді;

4. відстоювання частинок, що перебувають у стані суспензії, у зоні відстоювання; рециркуляція тину для здійснення інокуляції мікроорганізмів у зоні аеробної ферментації.

Опис

Міні-очисна станція складається з наступних компонентів:

А – лійка з кришкою;

В – Підводний трубопровід відпрацьованої побутової води;

С – аераційний басейн;

D – відстійний басейн;

Е – Трубопровід відведення очищеної води

F – Нагнітач повітря.

Купити автономну каналізацію чи спорудити вигрібну яму?

У даному питанні Автономна каналізація має одразу низку переваг:

 • Відсутність постійних проблем з відкачуванням вигрібною ямою
 • Ніякого неприємного запаху
 • відсутність витрат на вивезення асенізатором стоків
 • ціна автономної каналізації практично порівнянна з пристроєм великої вигрібної ями
 • Це насамперед цивілізований спосіб улаштування системи каналізації – відповідним всім НОРМАМ СЕС, у Європі вже давно їх використовують як основне рішення систем автономної каналізації або септика для приватного будинку

avtonomnaya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Забудьте про проблеми з вигрібними ямами!

Європейська якість – Українська ціна!

      * Для замовлення автономної каналізації, Вам необхідно заповнити форму зворотнього зв’язку і Наші фахівці зв’яжуться з Вами в найкоротший термін, або зателефонувати за номером 0667430026.

Зворотній зв'язок

  Буріння свердловин Харків
  Буріння свердловин Харків

  Наші послуги

  Закрыть
  Заявка

  Благодарим за заявку, мы перезвоним вам в течении 10 мин.

  posmishka.com